OBİRTREND.COM

 

HAKKIMIZDA

 

Türkiyenin Trend Moda Sitesi Obirtrend.com kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak; 9 Taksit kredi kartı ve Kapıda Ödeme güvencesiyle çalışan öncü alışveriş sitesilerinde biri olmuştur. Gelen siparişler, geliş tarihleri ve saatlerine göre sırası ile hızlı bir şekilde 48 saat içinde kargolamaya başlamıştır.

Güvenli Alışveriş obittrend.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. obirtrend.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında Obirtrend'in özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan obirtrend.com, 7 gün 9-6 saatleri arası ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu FacebookTwitterPinterest ve İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.